PVC KONVEYÖR BANTLAR

 

İstanbul Kayış İstanbul Konveyor Bantları birinci sınıf emülsiyon pvc ve yüksek mukavemetli ipliklerden dokunmuş polyester monofilament kumaşlardan uluslararası kalite standartları altında üretilmiştir.Daha fazla bilgi almak ve fiyat teyidi için bizimle telefon veya mail ile iletişime geçiniz.

Ürün : PVC KONVEYÖR BANTLAR

Ürün Rengi:Mavi, yeşil ve beyaz renk

Genişlik: 100mm-3200mm

Kalınlık: 2,0mm-7,00mm

Uzunluk: 1-110mt

Isı Dayanımı: 60C-80C

Düz yüzeyli konveyor bant desenlerimiz petrol yeşil ve beyaz renk seçenekleri ve 2mm - 2,5mm - 3,00mm - 4,00mm - 5,00mm - 7,00mm- kalınlıklarda , grip bantlarımız - halı yıkama bandı, koli taşıma bandı - 5,00mm kalınlıkta gri ve petrol yeşil, mermer ve granit taşıma bandı, mermerci bandı, 7,00 mm kalınlıkta ve petrol yeşil renk olarak stoktan mevcuttur.

Müşterimizin istekleri doğrultusunda konveyör bantlarımız istenilen ebatlarda, değişik kenar takviye ve sidewall seçenekleri, ek yeri seçenekleri ile sizlere hizmet sunuyoruz. Toptan rulo satışlarımızda rulo uzunluklarımız 100-110 mt olup rulo boyları standarttır.

PVC konveyör bantlar tüm sanayi ve sektörlerde fabrika iç ürün taşımasından lojistik alanlara kadar üstün özellikleri ile genel olarak gıda sektöründe ,lojistik sektöründe,yıkama sektöründe ,her tür makine ve ekipmanlarında, tekstil sektöründe , kağıt ve mukavva sektöründe, mobilya sektöründe, sunta ve ağaç sanayiinde vb. uygulamalarda başarı ile kullanılmaktadır.