PTFE ( Teflon®) Bant ve PTFE ( Teflon® ) Kurutma Bantları

 

Ürünlerimiz birinci sınıf PTFE ( teflon® ) hammadde ve cam elyaf kumaştan Teflobantkalitesi altında üretilmiştir.Daha fazla bilgi almak ve fiyat teyidi için bizimle telefon veya mail ile iletişime geçiniz.

Desen Kod: TE-4X4 TEK ATKILI MESH

Ürün Rengi:AÇIK KAHVE

Genişlik: 100mm-3800mm

Kalınlık: 1,00mm-1,10mm

Uzunluk: 1-250mt

Isı Dayanımı: 270C-300C

Müşterimizin istekleri doğrultusunda tek atkılı örgü kurutma bantlarımız istenilen ebatlarda, değişik kenar takviye seçenekleri, ek yeri seçenekleri, kenar kevlar dikişleri kaliteli ve yüksek dayanımlı ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. Toptan rulo satışlarımızda rulo uzunluklarımız 250 mt olup rulo boyları standarttır.

Teflon® kurutma bantları 270-330© ısıya dayanım ve yapışmazlık özellikleri ile genel olarak gıda sektöründe her türlü yiyecek kurutma ve pişirme fırınlarında ,giyim baskı sanayinde ,her tür ısıl kurutma makine ve ekipmanlarında ,laminasyon fırınlarında kurutma bandı ,kauçuk ve plastik sektöründe ve temel olarak tekstil sektöründe boyama ve kurutma işlemleri sırasında veya sonrasında başarı ile kullanılmaktadır.

Teflon® günümüzde PTFE ürünlerine verilen genel ad olarak kullanılmaktadır.Bununla birlikte Teflon® Dupont firmasının tescilli markasıdır.Firmamız hiçbir şekilde Dupont ürünleri satmamaktadır. Ürünlerimiz birinci sınıf PTFE ( teflon® ) hammadde ve cam elyaf kumaştan Teflobantkalitesi altında üretilmiştir.