Antistatik PTFE ( Teflon®) Bant ve PTFE ( Teflon® ) Kumaşlar

 

Antistatk Teflon Bant Ürünlerimiz birinci sınıf PTFE ( teflon® ) hammadde ve cam elyaf kumaştan Teflobantkalitesi altında üretilmiştir.Her tip kullanım için Avrupa ,Japon hammadeden üretilmiş yüksek kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Daha fazla bilgi almak ve fiyat teyidi için bizimle 0 212 438 3429 No'lu telefondan iletişime geçiniz.

Desen Kod: TE-36B

Ürün Rengi:Siyah

Genişlik: 1000mm-1500mm

Kalınlık: 0,33-0,35mm

Uzunluk: 1-100mt

Isı Dayanımı: 270C

Anti statik Teflon® bant 270-330© ısıya dayanım ve yapışmazlık özellikleri ile genel olarak tela presi bandı olarak, tela preslerinde kullaılır. Tekstil sektöründe ,ambalaj sanayinde ,her tür ısıl makine ve ekipmanlarda ,laminasyon işlemlerinde,kauçuk preslerinde mobilya sektöründe ve tekstil sektöründe başarı ile kullanılmaktadır.Teflon® kumaşlar Tela bandı,Kauçuk ekstrüzyon bandı,pvc kaynak pres bandı gibi isimlerle çeşitli sektörlerde başarı ile kullanılmaktadır.İstenilen her ölçüde kesim ve kaynak yapılarak sonsuz bant olarakta müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Teflon® günümüzde PTFE ürünlerine verilen genel ad olarak kullanılmaktadır.Bununla birlikte Teflon® Dupont firmasının tescilli markasıdır.Firmamız hiçbir şekilde Dupont ürünleri satmamaktadır. Ürünlerimiz birinci sınıf Japon,Amerikan,Çin ve ,Avrupa PTFE ( teflon® ) hammadde ve cam elyaf kumaştan Teflobantkalitesi altında üretilmiştir.