PTFE ( Teflon®) Bant ve PTFE ( Teflon® ) Kumaşlar

 

Ürünlerimiz birinci sınıf PTFE ( teflon® ) hammadde ve cam elyaf kumaştan Teflobantkalitesi altında üretilmiştir.Her tip kullanım için Avrupa ,Japon hammadeden üretilmiş yüksek kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Daha fazla bilgi almak ve fiyat teyidi için bizimle 0 212 438 3429 No'lu telefondan iletişime geçiniz.

Desen Kod: TE-36

Ürün Rengi:AÇIK KAHVE

Genişlik: 1000mm-1500mm

Kalınlık: 0,33mm-0,35mm

Uzunluk: 1-100mt

Isı Dayanımı: 270C

Teflon ® kaplı cam kumaş bantlar 270-330© ısıya dayanım ve yapışmazlık özellikleri ile genel olarak gıda sektöründe her türlü yiyecek kurutma ve pişirme fırınlarında ,ambalaj sanayinde ,her tür ısıl makine ve ekipmanlarda ,laminasyon işlemlerinde,kauçuk preslerinde mobilya sektöründe ve tekstil sektöründe başarı ile kullanılmaktadır.Teflon® kumaşlar Tela bandı,Kauçuk ekstrüzyon bandı,pvc kaynak pres bandı gibi isimlerle çeşitli sektörlerde başarı ile kullanılmaktadır.İstenilen her ölçüde kesim ve kaynak yapılarak sonsuz bant olarakta müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Teflon® günümüzde PTFE ürünlerine verilen genel ad olarak kullanılmaktadır.Bununla birlikte Teflon® Dupont firmasının tescilli markasıdır.Firmamız hiçbir şekilde Dupont ürünleri satmamaktadır. Ürünlerimiz birinci sınıf Japon,Amerikan,Çin ve ,Avrupa PTFE ( teflon® ) hammadde ve cam elyaf kumaştan Teflobantkalitesi altında üretilmiştir.